ייעוץ תזונה לתכנון הריון

תזונה מאוזנת של שני ההורים טרם כניסה להריון,
יכולה להגדיל את הסיכויים שלך להכנס להריון, לחוות הריון בריא, ללדת תינוק בריא ולשפר את הבריאות שלך!

כולם מדברים על התזונה שלך בזמן ההריון, על החשיבות לקחת לתוסף ויטמינים ומינרלים, להמנע מסושי דג נא ואלכוהול, וזו כנראה הסיבה שאני פוגשת הרבה נשים שמחכות לבדיקת הריון חיובית, כדי להתחיל לשפר את התזונה שלהן ולסגל הרגלים טובים יותר. 
יש כל כך הרבה מה לעשות כבר בשלב תכנון ההריון.

התקופה עם ההשפעה הכי גדולה על התפתחות ההריון ואחריו, היא דווקא לפניו.

תוכנית זו מתאימה לך אם את בשלב תכנון ההריון או מאובחנת עם שחלות פוליצסטיות או אנדומיטריוזיס ורוצה להתחיל לסגל לעצמך הרגלי אכילה בריאים יותר, לאזן את המשקל, לאזן את ערכי הסוכר ובדיקות הדם, לדאוג לתוספי תזונה מתאימים, וכל זה כדי לתמוך בך בניסיונות הכניסה ובהריון עצמו.

איך זה עובד?

הייעוצים האישיים עובדים במתכונת של פגישות אישיות 1:1 איתי, בקליניקה ברחובות או אונליין.

פגישה ראשונה

אורך הפגישה – שעה ורבע

בפגישה זו נתמקד בהיכרות עם סדר היום ואורח החיים שלך, פעילות גופנית, היסטוריה רפואית, תוספי התזונה שאת לוקחת ומעבר על תוצאות בדיקות הדם. בפגישה זו נקבע את המטרות האישיות שלך להמשך התוכנית.
בהתאם לכך, ולהמלצות תקבלי תפריט תזונה המותאם לצרכים שלך, כך שתדעי כבר בסוף הפגישה הראשונה מה לאכול, איך מומלץ לך לנהל את זמני האכילה במהלך היום, תלמדי מה לאכול (ומה לא) ואיזה תוספי תזונה מומלצים כדי לשפר את הפוריות שלך ושל בן הזוג.

פגישות מעקב

אורך – 30 עד 45 דקות

פגישות המעקב מתקיימות כל שבוע – שבועיים, בהתאם לצורך ונוכל להחליט לגבי כך בסוף הפגישה הראשונה.
מטרת פגישות המעקב היא לייצר עבורך מסגרת, בהן תקבלי פתרון להתייעצויות ושאלות שעולות בדרך,
עדכון ושינוי תוכנית התזונה ורעיונות לגיוון התפריט, הנחיות מתאימות לאירועים מיוחדים וסופי שבוע, כלים להתחיל בשינוי התזונה וההרגלים שאת רוצה לשנות.

מה כוללת תוכנית התזונה שלך?

חבילות ייעוץ תזונה לתכנון הריון

פגישת ייעוץ מוקדמת

פגישה ראשונה בלבד
ליווי לאחר הפגישה במשך שבועיים

450 ₪

תוכנית ליווי קצרה

פגישה ראשונה + 5 פגישות מעקב
בתוקף ל־3 חודשים

1500 ₪ (500 ₪ בחודש)

תוכנית ליווי ארוכה

פגישה ראשונה + 7 פגישות מעקב
בתוקף ל־5 חודשים

1755 ₪ (355 ₪ בחודש)

אופציות תשלום

מדיניות ביטולים

שאלות נפוצות

ישנן לא מעט פולסיות ביטוח בריאות שמאפשרות קבלת החזר עבור ייעוץ עם דיאטנית, כדי לדעת אם הפוליסה שלך מכסה אני ממליצה לך לברר עם סוכן הביטוח מאפשר החזר. ההחזרים יכולים להגיע עד 80% מהתשלום.
בנוסף, כחלק מסל ההריון בביטוחים המשלימים בקופות החולים ישנה אפשרות לקבל החזר של עד 400 ש"ח לייעוץ עם דיאטנית בתקופת ההריון ועד חצי שנה אחרי הלידה. אנא בדקי עם קופת החולים שלך האם הביטוח שלך כולל שירות כזה.

בהחלט. התפריט וההמלצה לתוספי התזונה שתקבלי מותאמת להעדפות התזונתיות שלך. כנראה אבקש ממך לעשות בדיקות דם מקיפות יותר ולהגיע איתן לפגישות.

שינוי הרגלי אכילה, איזון סוכר או משקל, הפחתת סימפטומים של תסמונת שחלות פוליסצטיות או כל שינוי משמעותי נוסף שחשוב לך לעשות – לוקח זמן. לכן, התשובה הנכונה היא כמה שיותר מוקדם. אידיאלית, כדאי להתחיל 3 חודשים לפני.

קודם כל – ההתרגשות עצומה!
לגבי התוכנית, מבחינת התשלום ותוקף התוכנית היא ממשיכה כרגיל. נקדיש את פגישות המעקב לשינוי התוכנית האישית שלך בהתאם, אתן לך את כל המידע לגבי איך לנהל את התזונה בהריון וליווי במהלכו, לפי תוקף התוכנית שרכשת. מזמינה אותך לקרוא כאן כדי להבין איזה ליווי תקבלי בזמן ההריון.

אני רוצה
ייעוץ תזונה לתכנון הריון!

לקוחה? בואי נתחבר

אז איך אני יכולה לעזור?

אני רוצה
ייעוץ תזונה לתכנון הריון!

אני רוצה
ייעוץ תזונה לתכנון הריון!

אני רוצה
ייעוץ תזונה לתכנון הריון!